קדמת נופר

פרטי הפרויקט
סוג הפרויקטרגיל
אזורעמק יזרעאל
עירעפולה
שכונהרובע יזרעאל
כתובתרובע יזרעאל
סוג הבנייןבניה רוויה
שלב הבניהשלד
כניסה משוערתמרץ, 2015
מספר דירות בבנין250
החל מ 935,000 ₪

קדמת נופר קומפלקס מגורים איכותי וייחודי

מידע כללי


אדריכל גבי טטרו - וינטראב דן אדריכלים קבלן מבצע דר נופרים

תיאור הפרויקט


הפרויקט מכיל כ-150 יח"ד בשלושה מתחמי מגורים שלכל אחד אופי ייחודי משלו. מתחמים אלה תוכננו כ”קשתות” המחזקות את תחושת הפרטיות והאקסקלוסיביות של המתחם, המצטיין באדריכלות מודרנית ומרשימה. לבחירתכם : וילות דו-משפחתיות עם יחידה נפרדת, בנייני בוטיק של 12-8 דירות בבניינים מדורגים עם שתי דירות בקומה בלבד הכוללים דירות גן מיוחדות עם תקרה גבוהה וגינות גדולות, פנטהאוזים מפוארים בקומות הביניים עם מרפסות ענקיות ופנטהאוזים מרהיבים בקומה העליונה. בסמוך למתחם הקשתות החברה בונה מתחם נוסף של בניה רוויה המכיל כ-60 יח"ד בשני בניינים עם דירות 4 ו- 5 חדרים מרווחות עם מרפסות גדולות. כל הדירות ייהנו ממפרט מאוד עשיר ויוקרתי כמיטב המסורת של דר נופרים.

סביבת הפרויקט


קדמת נופר משלבת בין היתרונות של החיים הפסטורליים והשלווים בעמק לבין הנוחות של החיים ברובע יזרעאל שקרוב לכל מה שטוב- קאנטרי קלאב ,פארקים ירוקים ורחבי ידיים, מגרשי משחקים ומרכזי מסחר ובילוי (G בעמק). בנוסף תושבי רובע יזרעאל ייהנו ממערכת חינוך חדשה ומתקדמת לכל הגילאים , גני ילדים ובתי ספר חדשים מוקמים בימים אלו ברובע וכמובן מכללת עמק יזרעאל השוכנת דקות נסיעה מהרובע.

נגישות


הפרויקט נהנה מכל היתרונות של מיקום מתוכנן ומחושב- בזכות כביש עוקף עפולה שנפתח ב2012 הנסיעה מהרובע לכבישים מרכזיים מהירה וישירה ללא עומסי תנועה ,רק דקות נסיעה מכביש 6 וכבישי גישה 65,60,75. רכבת העמק הנמצאת בהקמה תפעל תוך כ-3 שנים ותיקח אתכם לחיפה בכ-20 דקות בלבד ולתל אביב בכ-75 דקות בלבד. תחנת הרכבת נמצאת דקות הליכה מהפרויקט (כבר היום ניתן לראות את העבודות המואצות להקמת הקו מיגור לעמקים והקמת התחנה ).

ליצירת קשר