חלומות צוקי השמורה

פרטי הפרויקט
סוג הפרויקטרגיל
אזורנתניה והסביבה
עירנתניה
שכונהעיר ימים
כתובתאהוד מנור 20
סוג הבנייןמגדל
שלב הבניהשלד
כניסה משוערתיולי, 2015
מספר דירות בבנין287

חלומות צוקי השמורה לחיות מול הים בהרמוניה עם הטבע

מידע כללי


אדריכל כנען שנהב אדריכלים קבלן מבצע שיכון ובינוי סולל בונה תשתיות

תיאור הפרויקט


פרויקט חלומות צוקי השמורה מזמין אתכם להיות חלק מחוויה יומיומית המשלבת טבע עם יוקרה, פינוק עם אורח חיים בריא. בואו לחיות בפרוייקט מסוג אחר המתוכנן בתאום מושלם עם הטבע, בקו ראשון לים ולשמורת האירוסים בנתניה, ותיווכחו כל יום מחדש שהטבע הוא האדריכל הטוב ביותר. הפרויקט תוכנן כך שהדיירים יהנו מחד מפרטיות מלאה, כאשר כל 3 המגדלים פונים לים ולשמורה, ומאידך מתחושה חמימה של קהילה בין 3 הבניינים, עם פונקציות משותפות מבחינה חברתית, ספורטיבית ותרבותית. המגדלים מחוברים בקומת הקרקע ברצף של אלמנטים משותפים כגון פביליון הכניסה בו יושב איש הקבלה, בריכת שחייה, מועדון כושר, ספא וחדר לרווחת הדיירים, כאשר לכל בניין מועדון ילדים משלו. בין הבניינים מחברות שדרות אמנות המאפשרות לעבור מבניין לבניין בצורה מוגנת מרוחות, שמש וגשם.

סביבת הפרויקט


פרויקט חלומות צוקי השמורה ממוקם בשכונת עיר ימים - נתניה בקירבה לקניון עיר ימים החדש ולמרכזי המסחר והקניות ו-"IKEA". בנוסף, הפרויקט ממוקם במרחק נסיעה קצר ממוסדות חינוך, המכללה האקדמית נתניה ומכון וינגייט, וקרוב ביותר ליציאה לכביש החוף, ומשם - תוך 20 דקות אתם בת"א. גם כבישים 4 ו-6 נגישים ביותר מחלומות צוקי השמורה, וכן תחנת הרכבת בבית יהושע - המרוחקת כ-6 דקות נסיעה מהפרוייקט.

החזון האקולוגי


פרויקט חלומות צוקי השמורה הוא פרויקט מגורים ראשון מסוגו בישראל הנבנה ברמה הגבוהה ביותר של בנייה ירוקה, עפ"י תקן LEED האמריקאי. על מנת לחסוך באנרגיה, הפרויקט מתוכנן בהתאם לכיווני הרוחות בשטח, תוך ניצול הרוח לאוורור טבעי בין הבניינים בשטח הפרוייקט, בחניון התת קרקעי וכמובן בדירות עצמן. אותו תכנון מביא בחשבון גם את השמש בכל הקשור להצללה בקיץ ובשימוש נכון בקרני השמש בחורף, לחימום ותאורה טבעית של הדירה. כמו כן בידוד תרמי משופר מסייע לאקלים מאוזן ונעים בדירה בכל עונות השנה, ובנוסף, שימוש בצמחייה חסכונית במים מסייע לחיסכון בשימוש במים בפרויקט.

ליצירת קשר